1 hodnocení

Graseko Wall Box 2

Truhlíky pro zelené fasády

Varianta
do 30 dnů do 30 dnů do 30 dnů Zvolte variantu
Kód: 288/BAL 288/PAL 288/PAL2 Zvolte variantu
Značka: graseko
7 602,37 Kč 180 799,26 Kč 395 217,37 Kč od 7 602,37 Kč 6 282,95 Kč bez DPH 149 420,88 Kč bez DPH 326 625,93 Kč bez DPH od 6 282,95 Kč bez DPH
Kategorie: Vertikální zahrada
Záruka: 10 let
Umístění: Interiér, exteriér
Šířka truhlíku: 200 mm
Výška truhlíku: 200 mm
Hloubka včetně montážní lišty: 174 mm
Objem nádoby: 2,8 l
Materiál: Speciální polypropylen se samozhášecí přísadou
Barva: Antracitová matná (RAL 7016)
Odolnost: Reakce na oheň třídy B; Vyšší odolnost vůči UV záření; Odolnost proti bakteriím, plísním, hnojivům.

Truhlík Graseko Wall Box 2  je vyroben ze speciálního polypropylenu se samozhášecí přísadou. Je je pevný, pružný a odolný vůči UV záření i mrazu. Je určen hlavně pro zelené fasády a venkovní živé stěny. Dodává se v matné antracitové barvě, na objednávku jsme vám schopni vyrobit truhlíky v barvě listová zelená (RAL 6002). Vertikální systém Graseko s truhlíky Graseko Wall Box 2 splňuje hodnocení reakce na oheň třídy B a má Stavební technické osvědčení. 

25 truhlíků Graseko Wall Box = 1 m2 živé stěny.


Hydroponický truhlík je určen pro jednu rostlinu. Má nadstandardní objem 2,8 l, což umožňuje rostlině vytvořit silný a odolný kořenový systém. Kořeny rostlin v živé stěně nejsou navzájem prorostlé a je velmi snadné provést výměnu rostliny nebo celého truhlíku.

V truhlíku je integrován otvor pro vložení kapkovacího potrubí, které pak vede lineárně přes všechny truhlíky živé stěny. Nad každým truhlíkem se umisťuje jeden kapkovač a je tak možné přesně nastavit dávkování vody k jednotlivým rostlinám. 

Pokud je zálivka natolik vydatná, že vodní náplň hydroponického truhlíku přesáhne výšku 40 mm, odteče přebytečná voda přetokovými otvory, které jsou situovány na obou stranách každého závěsného truhlíku právě v této výšce.

Truhlík Graseko Wall Box lze použít pro pěstování okrasných i užitkových rostlin v hydroponických i všech ostatních typech substrátů.

Vertikální systém Graseko je modulární a umožňuje snadné sestavení živé stěny jakékoliv velikosti. Vertikální systém Graseko uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.


Balení obsahuje:

25 ks (600, 1 320) truhlíků Graseko Wall Box 2

25 ks (600, 1 320) filtračních textilií do truhlíku

25 ks (600, 1 320) šroubů pro připevnění k montážní liště

 

Montážní lišty nejsou součásti tohoto balení. Nabízíme je v délkách od 1 m do 2 m a naleznete je v souvisejících produktech.

Na 1 m lišty se instaluje 5 truhlíků Graseko Wall Box, které mají šířku 20 cm.

 

Vlastnosti truhlíku Graseko Wall Box 2

Pěstební truhlík s využitelným objemem 2,8 litrů vyvinutý na základě našich mnohaletých zkušeností se živými stěnami a přinášející několik inovativních prvků, díky kterým se odlišuje od ostatních výrobků. 

Otvor pro uchycení kapkovacího potrubí přímo v truhlíku zajišťuje snadnou instalaci zavlažovacího systému. Stačí pouze zacvaknout kapkovací potrubí do truhlíku.

Inovativní konstrukce drenáže truhlíků umožňuje odtok přebytečné vody ze zavlažování tak, že tato voda je odvedena bočním kanálkem truhlíku přímo do akumulační nádrže nebo kanalizace bez prosakování vody do nižších truhlíků. Tento drenážní kanálek napomáhá zajištění rovnoměrné závlahy všech truhlíků tvořících vertikální zahradu.

Zadní lem truhlíku pro stabilní zavěšení na horizontální lištu a zajištění pomocí bezpečnostního šroubu. Nehrozí tak samovolné uvolnění nebo pád truhlíku.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu