Vertikální zahrady

1

NEJEN PRO VAŠE POTĚŠENÍ

Představujeme vám hydroponický vertikální systém Graseko® pro snadné vytvoření živé zelené stěny, vyvinutý českými odborníky a vyráběný v České republice.

Systém vertikální zahrady Graseko® jsme vyvinuli na základě našich dlouholetých zkušeností, a svým řešením se hodí pro domácnosti, firmy, restaurace i jiné komerční prostory. Instalace je jednoduchá a při údržbě se snadno dostanete k jednotlivým rostlinám a komponentům závlahy.

Vertikální zahrada Graseko® působí pozitivně na vaši psychiku, čistí a zvlhčuje vzduch a díky své schopnosti pohlcovat hluk zlepšuje akustiku místnosti. Navíc je to atraktivní dizajnový prvek v interiéru. Vertikální zahradu od nás určitě musíte mít.

Vertikalni zahrada - Z ivá stěna Graseko_1

VERTIKÁLNÍ SYSTÉM GRASEKO

Při vývoji našeho vertikálního systému jsme kladli důraz na jednoduchost instalace, dostatečnou velikost truhlíků pro bujný růst rostlin a nízkou spotřebu vody pro závlahu.

Systém vertikální zahrady Graseko® tvoří horizontální nosné lišty a hydroponické závěsné truhlíky s rostlinami. Když k tomu navíc přidáme vychytaný způsob kapkovacího zavlažování a odvodnění truhlíků, dostanete z našeho pohledu to nejlepší, co si můžete přát, navíc za dobrou cenu.

Vertikalni zahrada - Z ivá stěna Graseko_2

ZAVLAŽOVÁNÍ VERTIKÁLNÍ ZAHRADY

Zavlažovací systém vertikální zahrady Graseko® je efektivní a úsporný. Kapkovací potrubí vede přímo v truhlících, každá rostlina má svůj kapkovač a dostává přesné množství vody. Nedochází tak k napouštění nebo prolévání celých segmentů živé stěny, ale k cílenému a úspornému dávkování kapek vody k rostlině.

Zavlažovací systém můžeme napojit na vodovodní přípojku. Zavlažování spouští wifi řídící jednotka systému, která se jednoduše programuje a ovládá aplikací v mobilu. O dávkování vody do zavlažovacího systému vertikální zahrady se starají elektronické spouštěcí ventily. Vlhkost hydroponického substrátu monitorujeme vlhkostním senzorem.

U vertikálních zahrad, které není možné připojit k vodovodní přípojce, používáme jako zdroj závlahy vespod umístěnou vodní nádrž s malým a tichým ponorným čerpadlem. Zavlažování spouští digitální časovač, který je možné ovládat aplikací v mobilu. Vlhkost hydroponického substrátu ukazují vlhkoznaky.

Vertikalni zahrada - Z ivá stěna Graseko_3

PŘEDNOSTI SYSTÉMU GRASEKO

  • Jednoduchá instalace
  • Objemné truhlíky
  • Úsporná závlaha
  • Čištění vzduchu
  • Zvlhčení vzduchu
  • Absorpce hluku
  • Snadný servis

MÁTE OTÁZKY? OZVĚTE SE NÁM!

Budeme rádi, když se na nás obrátíte se svým projektem. Společně si projdeme, jaké jsou možnosti a jak nejlépe vymyslet vaši vertikální zahradu. Klidně nám zavolejte, napište nebo se zastavte do jednoho z našich showroomů. Sedneme si nad vašimi představami a navrhneme takové řešení, které vám padne jako ulité.

Kontaktovat
 
 
 
 
 
graseko_eu
Zpět do obchodu