Atlantis Gro-Wall  Vertikální zahrady a Zelené stěny

Vertikální zahrady Atlantis Gro-Wall

 

Vertikální zahrady Gro-Wall australského výrobce Atlantis jsou vysoce inovativní produkty pro vytvoření živé zelené stěny. Pomocí našeho modulového systému si můžete hravě vytvořit svou vnitřní nebo venkovní zelenou stěnu, bylinkovou zahrádku na zdi nebo třeba živý obraz v místnosti. Umístění se meze nekladou. Jedná se o profesionální systém vertikální zahrady, který zvládne sestavit a nainstalovat téměř každý. 

Řešení Gro-Wall poskytuje snadný přístup k jednotlivým rostlinám a komponentům zavlažování. To vám umožňuje měnit design vaší stěny kdykoliv chcete a maximalizovat efektivitu závlahy. V nabídce máme několik vertikálních systémů pro jednoduché aplikace i náročnější zelené stěny a fasády.

Vertikální zahrady neslouží jen pro potěšení. V místnosti vám pročistí vzduch a pomohou zklidnit tělo i mysl. Rostliny mění oxid uhličitý na kyslík. Kyslík ovlivňuje všechny části našeho těla a blahodárně působí na mozek. Květiny jsou také skvělým antistresovým prvkem v interiéru. Zelená dekorace vám tak pomůže zregenerovat celý organismus.

Vytvoření svěží, krásné a snadno udržovatelné vnitřní nebo venkovní vertikální zahrady je nyní mnohem snadnější díky našim stěnovým a fasádním řešením založeným na osvědčené technologii Atlantis Gro-Wall. Jednoduchý a silný design našich řešení z něj činí perfektní volbu pro designéry, architekty a zelené nadšence.

Charakteristika vertikálních zahrad a zelených stěn Atlantis Gro-Wall

Vertikální zahradní systém Atlantis Gro-Wall je skutečně modulární s individuální možností vertikálního i horizontálního rozšíření systému. Tento inovativní systém umožňuje rychlou instalaci s okamžitým potěšením. Údržba je minimální a v případě potřeby je velmi snadný přístup do oblastí systému. Moduly Gro-Wall se snadno instalují a lze je rychle upevnit na jakoukoliv rovnou konstrukční stěnu včetně cihel, betonu, dřeva, plechu, sádrokartonu a dalších povrchů.

Vertikální zahrady a zelené stěny Gro-Wall mají mimořádně objemné pěstební nádoby, zaručujucí dostatek prostoru pro kvalitní rozvoj kořenového systému rostlin. Rostliny, po zasazení do objemných 6-ti litrových pěstebních nádob systému Gro-Wall, mají vynikající předpoklad pro bujný a zdravý růst.

Každá vertikální zahrada nebo zelená stěna Gro-Wall může být díky sytému I.P.I. (Individual Plant Irigation) vybavena integrovaným automatickým závlahovým systémem. Zavlažovací systém může být rovněž vybaven automatickým dávkováním hnojiva. Pravidelná automatická zálivka maximalizuje efektivitu závlažování a minimalizuje nároky na údržbu zelené stěny.

Vertikální zahrady Atlantis Gro-Wall mají prokazatelně pozitivní vliv na kvalitu ovzduší v místnosti a duševní pohodu a zdraví člověka. Jsou známy úvahy kladně hodnotící vertikální zahrady jako aktivní stěny obytných místností nebo budov. Na pracovištích zelená živá stěna velmi pozitivně ovlivňuje efektivitu a výkon člověka a příznivě působí proti stresu.

Proč zvolit vertikální zahradu Atlantis Gro-Wall

Image

 

Široká škála využití
Vertikální zahrady a zelené stěny Atlantis Gro-Wall  mají ucelenou řadou výrobků vhodných pro všechny aplikace, a to jak v interiérech, tak v exteriérech. Výrobky Atlantis Gro-Wall  jsou svým řešěením ideální pro domácnosti, firmy i velké komerční prostory.

Ekologický a zdravotní přínos
Vertikální zahrady a zelené stěny Atlantis Gro-Wall  mají velký ekologický přínos co se týká čištění vzduchu a snížení tepelného vlivu na místnosti a budovy. Živá zelená stěna má vynikající vliv na kvalitu vzduchu v místnosti a schopnost navozovat pozitivní atmosféru zlepšující lidskou duševní pohodu. I jeden modul instalovaný na zeď může velmi pozitivně ovlivnit klima v místnosti, což ocení zejména lidé s častými respiračními problémy.

Produkty Atlantis Gro-Wall

 


Gro-Wall® 4.5 obsahuje mnoho intuitivních a konstrukčních prvků, které prospívají jak uživatelům, tak designérům. Mezi nové funkce patří zdokonalený způsob vedení zavlažovacího systému, zjedodušené řešení ukotvení ke stěně a vylepšené možnosti výsadby rostlin.

Gro-Wall® 4.5 umožňuje instalovat vertikální zahrady v různých podmínkách.  Tento profesionální systém vertikální zahrady je možné instalovat v interiéru i exteriéru. Jeho robustnost a odolnost ho předurčuje nejen pro náročnější instalace v interiérech budov a domů ale také pro velmi efektivní realizace venkovních zelených fasád.

Moduly Gro-Wall® 4.5 jsou snadno instalovatelné a lze je rychle upevnit na jakoukoliv konstrukční stěnu nebo fasádu včetně cihel, betonu, dřeva, plechu a ostatních materiálů.

Modulární systém se dá jednoduše instalovat horizontálně i vertikálně. Nová osazovací nádoba umožňuje vložit 6,5 litrů substrátu, který zajistí zdravý růst rostlin a optimální zadržování vlhkosti. To je jedinečný benefit proti systémům, které jsou vybaveny menšími pěstebními nádobami. Novinkou je bezpečnostní zajišťovací mechanismus pěstebních nádob.

Patentovaný systém distribuce závlahy I.P.I. (Individual Plant Irigation) poskytuje rovnoměrně rozložené zavlažování do všech instalovaných modulů. Případná přebytečná voda protéká postupně přes nižší moduly do záchytné vaničky, drenáže nebo kanalizace.

Vytvořte svěží, krásné vertikální zahrady, vnitřní nebo venkovní s moduly Atlantis Gro-Wall® 4.5. Vertikální zahrady se vytvářejí s využitím přírodních půdních směsí s cílem udržet živiny. Tento modulární systém umožňuje lokalizovanou retenci vlhkosti a dobrý přístup k jednotlivým rostlinám a vytváří optimální podmínky pro úspěšnou vertikální zahradu.

Nabízíme také kompletní sortiment dalších produktů pro vybudování vertikální zelené stěny. Pro váš projekt vám můžeme dodat komponenty zavlažovacího systému, substráty, rostliny i hnojiva.

Gro-Wall® Slim Pro
 

               Image

Image

 


Gro-Wall® Slim Pro je vertikální zahradní stěnový systém, který je postaven na úspěchu produktu Gro-Wall® 4.5. Poskytuje významná vylepšení a tenčí profil, díky čemuž je systém vhodný jak pro větší plochy, tak pro instalace v omezeném prostoru. Tento produkt je velmi jednoduchý pro montáž svépomocí.

Nové funkce zahrnují vestavěný odvodňovací systém, zásuvná pěstební nádoba  se nyní automaticky po vložení zajistí a zavlažování je nyní možné namontovat na přední část i do středu modulu.

Nová osazovací nádoba je štíhlejší, přesto umožňuje vložit 6 litrů substrátu, který zajistí zdravý a bujný růst rostlin a optimální zadržování vlhkosti. To je jedinečný benefit proti systémům, které jsou vybaveny menšími pěstebními nádobami.

Patentovaný systém distribuce závlahy I.P.I. (Individual Plant Irigation) poskytuje rovnoměrně rozložené zavlažování do všech instalovaných modulů. Přebytečná voda může volitelně protékat do nižších modulů nebo se může vypouštět do záchytné vaničky pomocí  úzkých zavlažovacích trubek.

Vytvořte si svěží krásnou vertikální zahradu s moduly Atlantis Gro-Wall® Slim Pro. Vertikální zahrady se vytvářejí s využitím přírodních půdních směsí s cílem udržet živiny. Tento modulární systém umožňuje lokalizovanou retenci vlhkosti a dobrý přístup k jednotlivým rostlinám a vytváří optimální podmínky pro úspěšnou vertikální zahradu. 

Nabízíme také kompletní sortiment dalších produktů pro vybudování vertikální zelené stěny. Pro váš projekt vám můžeme dodat komponenty zavlažovacího systému, substráty, rostliny i hnojiva.

Gro-Wall® Slim Line
 

                              Image

 

 

 

Nový štíhlý a modulární vertikální zahradní systém od Atlantis Gro-Wall.

Gro-Wall Slim Line je nový vertikální stěnový systém, který je postaven na úspěchu produktu Gro-Wall® 4.5 a Gro-Wall Slim Pro. Poskytuje významná vylepšení a tenčí profil, díky čemuž je systém ideální pro instalace v omezeném prostoru. Tento produkt je také velmi jednoduchý pro montáž svépomocí.

Nový pěstební kontejner je na hloubku užší než u ostatních Gro-Wall systémů, přesto umožňuje pojmout 6 litrů substrátu pro zajišění zdravého růst rostlin a zadržování vlhkosti. To je jedinečný benefit proti systémům, které jsou vybaveny menšími pěstebními nádobami.

Prostor pro zavlažovací systém rostlin zajišťuje rovnoměrné dávkování vody do každého truhlíku. Každý zásobník je vybavený odtokovými kanálky, které lze připojit ke standardnímu zavlažovacímu potrubí pro odvod přebytečné vody do záchytné vaničky vespod systému. Tato funkce je ideální pro použití ve vnitřních prostorách, kde není u vertikální zahradní instalace k dispozici napojení na odpad.


Výběr správného produktu Gro-Wall  je založen na specifických podmínkách projektu. Volba vhodných rostlin a jejich rozmístění je klíčem k zajištění zdravé, funkční a krásné zelené stěny. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme informace nebo cenovou nabídku pro váš projekt. Navštivte pro inspiraci náš Gro-Wall showroom v Ostravě. Vertikální zahrady Gro-Wall můžete zakoupit také v našem e-shopu.

Image
Image

Atlantis Gro-Wall® je registrovanou obchodní značkou distribuovanou v České republice a Slovenské republice společností Graseko, s.r.o.

Vertikální zahradní systémy Atlantis Gro-Wall® nabízíme také velkoobchodně. Jsme výhradní zástupci této značky v České republice a na Slovensku. Zaregistrujte si u nás vaši firmu a nakupujte s velkoobchodní slevou.  Neváhejte se na nás obrátit  se svým projektem a my vám doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci. Nabízíme úzkou spolupráci s architekty, projektanty a realizátory.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku