Umělé trávníky ROYAL GRASS®

Image

 

Umělé trávníky holandského výrobce Royal Grass® se vyznačují vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass získáte nádherný a hustý umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Umělé travní koberce Royal Grass mají unikátní patentovaný typ travního vlákna ve tvaru písmene V, stejně jako je to u přírodních travních stébel. Zároveň je vlákno opatřeno technologií MiNT, což dává trávníku matně hedvábnou barvu a minimální lesk. Umělý trávník Royal Grass - to je krásný hustý zelený trávník po celý rok.

Umělý trávník Royal Grass vám ušetří čas věnovaný kosení a také náklady na vodu, hnojiva a postřiky. Takže jen relaxujete a užíváte si stále zelenou zahradu.

Kde všude lze použít umělé trávníky Royal Grass®

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass známá. 

Royal Grass  je vhodný pro děti i domácí mazlíčky. Tráva je měkká, rychle se vysuší a nezanechává žádné blátivé stopy na oblečení nebo v domě. Není jakýmkoli způsobem škodlivá pro děti ani zvířata, neobsahuje škodlivé toxiny ani těžké kovy.

Hlavní přednosti umělého trávníku Royal Grass®

Image

 

V- tvar vlákna
Od roku 2005 je značka Royal Grass prvním a jediným výrobcem, která vyrábí umělé trávníky s  "V" tvarem vlákna, inspirovaným stébly přírodní trávy.

Technologie MiNT
Nejnovějším vývojem u značky Royal Grass vznikla technologie Micro Nerve Technology (MiNT). Jedná se o integrované žilky v travníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V- vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.


Výhody umělých travních vláken ve tvaru V s technologií MiNT
Páteřní linie vlákna a ideální úhel tvaru V mají za následek, že trávníkové listy zůstanou ve vzpřímené poloze po delší dobu ve srovnání s plochými vlákny z umělé trávy.
Díky technologii Micro Nerve má vlákno s integrovanými žilkami výrazně snížený lesk, což zabraňuje tomu, aby měla umělá tráva na světle nebo slunci nerealistický a plastický vzhled. Tento vývoj je patentován, takže žádná jiná firma vyrábějící umělé trávníky nemůže nabídnout stejný přirozený vzhled s technologií vláken ve tvaru V a technologií MiNT.

Technologie ReaDY®

ReaDY® je zkratka pro Realistic Directional Yarn. V praxi to znamená, že každé travní vlákno má svůj realistický směr, ve kterém stojí. S ReaDY® jsou vlákna nakloněna doslova ve všech směrech. To dává našemu umělému trávníku zcela jiný vzhled než ostatní výrobky s vlákny, které mají stejný směr růstu.

Royal Grass má nyní ve své kolekci tři krásné typy umělého trávníku, které byly vyrobeny touto inovativní technologií ReaDY®. Populární Royal Grass Sense, úspěšně představený v roce 2016, nyní doprovází Royal Grass Wave. S mírně kratším vláknem vypadá trávník Wave úhledně, zatímco Sense vypadá více divoce. Novinkou pro sezónu 2019 je umělý trávník Lush, který je navíc doplněn o hnědé vlákno, které dodává umělému trávníku ještě přirozenější vzhled.

umělý trávník Royal Grass s technologií ReaDY

Proč umělý trávník s ReaDY®

Když se podíváte pozorně na přírodní trávník, uvidíte, že travní stébla nerostou stejným směrem. Každé stéblo se snaží najít svou cestu nahoru. Díky technologii ReaDY® se Royal Grass podařilo napodobit tuto charakteristickou vlastnost přírodního trávníku. Nyní má umělý trávník realistický vzhled, jako nikdy předtím, protože každé umělé trávníkové vlákno má svůj vlastní směr. Technologie ReaDY® dává umělému trávníku divoký a přirozený vzhled.

Technologie ReaDY® nejen dává trávníku výjimečně realistický vzhled, ale také nabízí různé další výhody. Například umělý trávník s vlákny s přirozeným směrem vypadá stejně z každého úhlu pohledu. Na rozdíl od umělých trávníků s vlákny, které všechny stojí ve stejném směru.

Vzhledem k tomu, že vlákna trávníků Royal Grass Wave, Royal Grass Sense a Royal Grass Lush mají svůj vlastní směr růstu, tyto typy umělého trávníku vypadají krásně ze všech stran. Kromě toho je snazší spojovat okraje koberce, jestliže vlákna mají každé svou vlastní přirozenou polohu.

Kvalita a bezpečnost umělých trávníku Royal Grass®

Umělé trávníky Royal Grass splňují nejpřísnější evropské normy a jsou na 100% bezpečné. Umělé rávníky Royal Grass je tedy možné bez zdravotních rizik použít pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou také pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Royal Grass je vysoce přesvědčen o kvalitě svých produktů. Proto nabízí záruku 15 let, během které garantuje stálost barvy a a odolnost vůči degradaci  vláken UV zářením. 

Produkty Royal Grass®

Royal Grass SILK 25

Royal Grass Silk 25 je měkký a hustý trávník s výškou vláken 25 mm. V důsledku toho vypadá čistě a dobře udržovaný. Je jen o něco méně měkký než jeho blízký příbuzný Royal Grass Silk 35, ale je stále příjemné chodit po něm bosou nohou. Výhodou jeho kratší délky je, že vlákna velmi dobře stojí vzpřímeně a trávník tak působí vždy upraveně.

Royal Grass SEDA

Royal Grass Seda je cenově dostupný typ umělého trávníku, který se vyznačuje vysokou přirozeností. S Royal Grass Seda máte nádherný a hustý letně zelený umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Tímto typem trávníku Royal Grass rozšiřuje sortiment cenově dostupných umělých trávníků, aniž by byla dotčena kvalita, pro kterou je značka Royal Grass známá. 

Royal Grass SENSE

Royal Grass Sense je hustý a dokonale vypadající trávník a také novou inovací v oblasti umělých trávníků. ReaDY® technologie vláken představuje "realistickou směrovou přízi", díky níž byla vlákna umělé trávy zpracována inovativním způsobem. Každé vlákno je v jiné pozici a chová se nezávisle na ostatních vláknech, takže trávník vypadá velmi vzdušně a hravě.

Royal Grass SILK 35

Royal Grass Silk 35 je  je měkký a vypadá úhledně a plně. Je potěšením po něm chodit a dívat se na něj. Tento umělý trávník, která obsahuje také světle hnědá syntetická vlákna, je vhodný pro toho, kdo preferuje luxusní a reprezentativní vzhled trávníku. Letní zelená barva je atraktivní a světle hnědá vláklna dodávají barvě trávníku na přirozenosti. 

Royal Grass Wave

Royal Grass Wave s výškou 36 mm je ušit z vláken ReaDY® směřujícimi do všech stran, takže stébla trávy nezůstávají v určitém viditelném směru. Tato "hravost" vláken dodává trávníku Wave krásný a přirozený vzhled. Skládá se ze dvou populárních barev, a to letní zelené a olivově zelené. Kombinace těchto barev dává trávníku příjemný letní vzhled.

Royal Grass DELUXE

Royal Grass Deluxe má výšku 36 mm. Tento hustý vláknitý koberec vypadá plně a čerstvě pokosený. Opravdový luxus ve vaší zahradě. Royal Grass Deluxe je dokonale svěže zelený, aniž by vypadal nepřirozeně. To ve spojení s travními vlákny o výšce 36 mm, činí z Deluxe krásný úhledný svěže zelený trávník. 

Royal Grass EcoSense

Royal Grass EcoSense je luxusně hustý a měkký umělý trávník s výškou vlasu 40 mm. Krásný umělý trávník se směsí zelených a béžově zbarvených listů trávy s velmi přirozeným vzhledem. Díky délce 40 mm  vypadá tento umělý  trávník luxusně a dobře udržovaný. A co je nejdůležitějš, je neuvěřitelně měkký a pružný pod bosýma nohama. Dokonalý umělý trávník pro balkón, terasu nebo zahradu.

Royal Grass Exclusive 3.0

Royal Grass Exclusive s výškou vlasu 37 mm je velmi odolný zahradní trávník. Přirozený vzhled je umocněn tím, že se trávník zasypává křemičitým pískem. Nebudete věřit vlastním očím, že jde o imitaci přírodního trávníkuTento trávník je vhodný jako ideální náhrada zahradního trávníku, vhodná pro malé i velké zahrady. S Exclusive 3.0 si vyberete trvanlivý a intenzivně zelený umělý trávník.

Royal Grass XPlay

Mimořádně odolný umělý trávník pro multisport a dětská hřiště. Délka vlákna 24 mm, pevnost vlákna 11 000 dTex. Tento trávník je ideálním řešením pro sportovní plochy a dětská hřiště s intenzivní zatěží. Záruční lhůta trávníku Royal Grass XPlay je 15 let. Trvanlivost a nízké nároky na údržbu jsou dva klíčové aspekty proč vaše hřiště realizovat s umělým trávníkem Royal Grass XPlay.

Ceník Royal Grass 2019.pdf (699kb)

Online katalog a ceny:   http://www.garden-shop.cz/catalog/umele-travnikove-koberce

Fotogalerie umělých trávníků Royal Grass®

Umělý trávník Royal Grass na zahradu jako náhrada za živý trávník

Umělý trávník Royal Grass pro dětská hřiště

Umělý trávník Royal Grass na terasu, balkón a střechu

Umělý trávník Royal Grass je přátelský k dětem i domácím mazlíčkům


Pokud potřebujete zahradní trávník, povrch dětského hřiště, terasu, střešní zahradu nebo jakékoliv zelené místo, s umělými trávníky Royal Grass jsou možnosti nekonečné. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme informace nebo cenovou nabídku pro váš projekt. V případě zájmu vám zašleme vzorky umělého trávníku značky Royal Grass, abyste mohli porovnat kvalitu těchto trávníků s konkurenčními výrobky. Navštivte pro inspiraci náš Royal Grass showroom v Ostravě. Umělé trávníky Royal Grass můžete zakoupit také v našem e-shopu.

Image

Royal Grass® je registrovanou obchodní značkou distribuovanou v České republice společností Graseko s.r.o.


Umělé trávníky Royal Grass nabízíme také velkoobchodně. Jsme výhradní zástupci této značky v České republice. Zaregistrujte si u nás vaši firmu a nakupujte s velkoobchodní slevou. Obraťte se na nás se svým projektem a my vám doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku