Umělé trávníky Royal Grass

Image

 

Umělé trávníky holandského výrobce Royal Grass se vyznačují vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass získáte nádherný a plný umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Umělé travní koberce Royal Grass mají unikátní patentovaný typ travního vlákna ve tvaru písmene V, stejně jako je to u přírodních travních stébel. Zároveň je vlákno opatřeno technologií MiNT, což dává trávníku matně hedvábnou barvu a minimální lesk. Umělý trávník Royal Grass - to je krásný hustý zelený trávník po celý rok.

Tyto vysoce kvalitní výrobky jsou velmi odolné a všechny mají nadstandartní záruční lhůtu 11 let.  Umělý trávník Royal Grass vám navíc ušetří čas věnovaný kosení a také náklady na vodu, hnojiva, postřiky a další materiály. Takže jen relaxujte a užijte si krásnou zelenou zahradu.

Kde všude lze umělé trávníky Royal Grass použít?

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass známá. Fantazii se ovšem meze nekladou, z kolekce barevných umělých trávníků je například možné vytvářet design interiérů, firemních prostor nebo výstavních expozic. Různobarevné umělé trávníky umožňují vytvořit kupříkladu skákací panáky, šachovnice nebo jiné vzory na dětská hřiště nebo třeba loga firem a sportovních klubů.

Royal Grass  je přátelský pro děti i domácí mazlíčky. Tráva je měkká, rychle se vysuší a nezanechává žádné stopy na oblečení nebo blátivé stopy v domě. Není jakýmkoli způsobem škodlivá pro děti ani zvířata, neobsahuje škodlivé toxiny ani těžké kovy.

Hlavní přednosti umělého trávníku Royal Grass

Image

 

V- tvar vlákna
Od roku 2005 je značka Royal Grass prvním a jediným výrobcem, která vyrábí umělé trávníky s  "V" tvarem vlákna, inspirovaným stébly přírodní trávy.

Technologie MiNT
Nejnovějším vývojem u značky Royal Grass vznikla technologie Micro Nerve Technology (MiNT). Jedná se o integrované žilky v travníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V- vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.


Výhody umělých travních vláken ve tvaru V s technologií MiNT
Páteřní linie vlákna a ideální úhel tvaru V mají za následek, že trávníkové listy zůstanou ve vzpřímené poloze po delší dobu ve srovnání s plochými vlákny z umělé trávy.
Díky technologii Micro Nerve má vlákno s integrovanými žilkami výrazně snížený lesk, což zabraňuje tomu, aby měla umělá tráva na světle nebo slunci nerealistický a plastický vzhled. Tento vývoj je patentován, takže žádná jiná firma vyrábějící umělé trávníky nemůže nabídnout stejný přirozený vzhled s technologií vláken ve tvaru V a technologií MiNT.

Technologie ReaDY®

ReaDY® je zkratka pro Realistic Directional Yarn. V praxi to znamená, že každé travní vlákno má svůj realistický směr, ve kterém stojí. S ReaDY® jsou vlákna nakloněna doslova ve všech směrech. To dává našemu umělému trávníku zcela jiný vzhled než ostatní výrobky s vlákny, které mají stejný směr růstu.

Royal Grass má ve své kolekci dva krásné typy umělého trávníku, které byly vyrobeny touto inovativní technologií ReaDY®. Populární Royal Grass Sense, úspěšně představený v roce 2016, nyní doprovází Royal Grass Wave. S mírně kratším vláknem vypadá trávník Wave úhledně, zatímco Sense vypadá více divoce.

umělý trávník Royal Grass s technologií ReaDY

Proč umělý trávník s ReaDY®?

Když se podíváte pozorně na přírodní trávník, uvidíte, že ne každé stéblo trávy roste stejným směrem. Každé stéblo se snaží najít svou cestu nahoru. Díky technologii ReaDY® se Royal Grass podařilo napodobit tuto charakteristickou vlastnost přírodní trávy. Nyní má umělý trávník realistický vzhled, jako nikdy předtím, protože každé umělé trávníkové vlákno má svůj vlastní směr. Technologie ReaDY® dává umělému trávníku divoký a přirozený vzhled.

Technologie ReaDY® nejen dává trávníku výjimečně realistický vzhled, ale také nabízí různé další výhody. Například umělý trávník s vlákny s přirozeným směrem vypadá stejně z každého úhlu pohledu. Na rozdíl od umělých trávníků s vlákny, které všechny stojí ve stejném směru.

Vzhledem k tomu, že vlákna trávníků Royal Grass Wave a Royal Grass Sense mají svůj vlastní směr růstu, tyto typy umělého trávníku vypadají krásně ze všech stran. Kromě toho je snazší spojovat švy koberce, jestliže vlákna mají každé svou vlastní přirozenou polohu.

Kvalita a bezpečnost umělých trávníku Royal Grass

Royal Grass je vysoce přesvědčen o kvalitě svých produktů. Proto nabízíme záruku, která garantuje stálost barvy a a odolnost vůči degradaci  vláken UV zářením.  Na umělé trávníky Royal Grass můžeme bez obav poskytnout záruční lhůtu po dobu 11 let. 

Umělé trávníky Royal Grass splňují nejpřísnější evropské normy a jsou na 100% bezpečné. Umělé rávníky Royal Grass je tedy možné bez zdravotních rizik použít pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou také pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Produkty Royal Grass

Royal Grass SILK 25

Royal Grass Silk 25 je trávník s měkkou a pružnou umělou trávou. Výška vláken je 25 mm. V důsledku toho vypadá čistě a dobře udržovaný. Je jen o něco méně měkký než jeho blízký příbuzný Royal Grass Silk 35, ale je stále nádherné chodit po něm bosou nohou. Výhodou jeho kratší délky je, že vlákna velmi dobře stojí vzpřímeně a trávník tak působí vždy upraveně.

Royal Grass SEDA

Royal Grass Seda je cenově dostupný typ umělého trávníku, který se vyznačuje vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass Seda máte nádherný a plný letní zelený umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Tímto typem trávníku Royal Grass rozšiřuje sortiment cenově dostupného umělého trávníku, aniž by byla dotčena kvalita, pro kterou je značka Royal Grass známá. 

Royal Grass SENSE

Royal Grass Sense představuje krásný a dokonalý produkt a také novou inovaci v oblasti umělé trávy. ReaDY® technologie vláken představuje "realistickou směrovou přízi", díky níž byla vlákna z umělé trávy zpracována inovativním způsobem. Každé vlákno je v jiné pozici a chová se nezávisle na ostatních vláknech, takže trávník vypadá velmi vzdušně a hravě.

Royal Grass SILK 35

Royal Grass Silk 35 je náš bestseller. Tato umělá tráva je měkká a vypadá krásně a plně. Je potěšením po ní chodit a dívat se na ni. Tento umělý trávník, která obsahuje také světle hnědá syntetická vlákna, je vhodný pro toho, kdo preferuje luxusní a reprezentativní vzhled trávníku. Letní zelená barva je atraktivní a světle hnědá vláklna dodávají barvě trávníku na přirozenosti. 

Royal Grass Wave

Royal Grass Wave s výškou vlasu 36 mm je ušit z vláken ReaDY® směřujícimi do všech stran, takže stébla trávy nezůstávají v určitém viditelném směru. Tato "hravost" vláken dodává trávníku Wave krásný a přirozený vzhled. Skládá se ze dvou populárních barev, a to letní zelené a olivově zelené. Kombinace těchto barev dává trávníku příjemný letní vzhled.

Royal Grass DELUXE

Royal Grass Deluxe má výšku 36 mm. Tento vysoký vláknitý koberec vypadá plně a čerstvě pokosený. Opravdový luxus ve vaší zahradě. Royal Grass Deluxe je dokonale svěže zelený, aniž by vypadal nepřirozeně. To ve spojení s travními vlákny o výšce 36 mm, činí z Deluxe krásný úhledný svěže zelený trávník. Umělá tráva s hezkou čistou hustotou, odolná a měkká.

Royal Grass EcoSense

Royal Grass EcoSense je velmi hustý a měkký umělý trávník s výškou vlasu 40 mm. Krásný letně zelený trávník se směsí zelených a béžově zbarvených listů trávy s velmi přirozeným vzhledem. Díky délce 40 mm  vypadá tento umělý  trávník luxusně a dobře udržovaný. A co je nejdůležitějš, je neuvěřitelně měkký a pružný pod bosýma nohama. Dokonalý umělý trávník pro balkón, terasu nebo zahradu.

Royal Grass Exclusive 3.0

Royal Grass Exclusive 3.0 s výškou vlasu 37 mm je nejlepší zahradní trávník, pokud jde o přirozený vzhled. Nebudete věřit vlastním očím, že jde o imitaci přírodního trávníku. Přirozený vzhled je umocněn tím, že se trávník zasypává křemičitým pískem. Tento trávník je vhodný jako ideální náhrada zahradního trávníku, vhodná pro malé i velké zahrady. S Exclusive 3.0 si vyberete trvanlivý a intenzivní zelený umělý trávník.

Royal Grass XPlay

Mimořádně odolný umělý trávník pro multisport a dětská hřiště. Délka vlákna 24 mm, pevnost vlákna 11 000 dTex. Tento trávník je ideálním řešením pro sportovní plochy a dětská hřiště s intenzivní zatěží. Trávník splňuje evropskou normu EN 71-3. Záruční lhůta trávníku Royal Grass XPlay je 11 let. Trvanlivost a nízké nároky na údržbu jsou dva klíčové aspekty proč vaše hřiště realizovat s umělým trávníkem Royal Grass XPlay.

Online katalog a ceny:   http://www.garden-shop.cz/catalog/umele-travnikove-koberce

Možnosti využití umělých trávníku Royal Grass

Umělý trávník Royal Grass na zahradu jako náhrada za živý trávník

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na terasu, balkón i zelenou střechu

Umělý trávník Royal Grass je přátelský k dětem i domácím mazlíčkům

Umělý trávník Royal Grass pro dětská hřiště

Naše realizace

Další realizace zde.


Pokud potřebujete zahradní trávník, povrch dětského hřiště, terasu, střešní zahradu nebo jakékoliv zelené místo, s umělými trávníky Royal Grass jsou možnosti nekonečné. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme informace nebo cenovou nabídku pro váš projekt. V případě zájmu vám zašleme vzorky umělého trávníku značky Royal Grass, abyste mohli porovnat kvalitu těchto trávníků s konkurenčními výrobky. Navštivte pro inspiraci náš Royal Grass showroom v Ostravě. Umělé trávníky Royal Grass můžete zakoupit také v našem e-shopu.

Image

Royal Grass® je registrovanou obchodní značkou distribuovanou v České republice společností Graseko s.r.o.


Umělé trávníky Royal Grass nabízíme také velkoobchodně. Jsme výhradní zástupci této značky v České republice. Zaregistrujte si u nás vaši firmu a nakupujte s velkoobchodní slevou. Obraťte se na nás se svým projektem a my vám doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku