Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště je jedna sportovní plocha využitelná pro různé sportovní aktivity. Multifunkční hřiště GRASEKO jsou vhodná zejména pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, malou kopanou, badminton nebo streetball. Povrch je tvořen umělým travním kobercem se vsypem z křemičitého písku. Obvod hřiště lemuje konstrukce oplocení, kterou nabízíme v různých úrovních provedení. Sportovní vybavení hřiště je hliníkové, na přání můžeme dodat ocelové v úpravě zinkováním a práškovým lakováním. Hřiště může být na přání doplněno o umělé osvětlení, přístupové chodníky nebo mobiliář.

Pokud je hřiště správně vystavěno dle technologického postupu, pak díky umělému trávníku a pískové výplni funguje podobně jako hřiště s přirozeným travnatým povrchem, tudíž hráčům poskytuje bezpečnou, pohodlnou a odolnou hrací plochu.

Multifunkční hřiště GRASEKO nabízíme v rozsahu od prvotních konzultací, zpracování projektu, zpracování a podání žádosti o dotaci až po realizaci na klíč.

Multifunkční hřiště GRASEKO projekt

 

Naše nabídka multifunkčních hřišť

V nabídce máme 3 typizovaná multifunkční hřišě v různé velikosti a úrovni vybavení. Také stavíme hřiště dle individuálních požadavků zákazníka. Naše multifunkční hřiště splňují bezpečnostní předpisy a ustanovení ČSN. Na naše multifunkční hřiště poskytujeme záruku 5 let, na umělý trávník až 15 let.

 

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Univerzální multifunkční hřiště s výborným poměrem cena / kvalita. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem a hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno uzavřeným systémem ze čtvercových profilů, mantinelu z vodovzdorné překližky a polypropylenovou záchytnou sítí. Toto komplexní řešení zaručuje vysokou odolnost a trvanlivost celého hřiště a je vhodné jak pro soukromé osoby, tak pro školy, obce a města.

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště pro uživatele zaměřené převážně na tenis. Hřiště je vybaveno kvalitním umělým trávníkem s certifikací ITF a profesionálním hliníkovým sportovním vybavením. Oplocení hřiště je tvořeno kulatými sloupy a polypropylenovou záchytnou sítí bez mantinelu. Toto specializované řešení je vhodné pro soukromé osoby, sportovní kluby, školy, obce a města.

Multifunkční hřiště GRASEKO TENNIS+

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL

Tato řada multifunkčních hřišť je určena pro zahrady, penziony a jiné soukromé plochy. Hřiště je vždy vybaveno kvalitním umělým trávníkem, sportovní vybavení a oplocení hřiště je řešeno individuálně dle přání zákazníka.

Image

V případě, že vám nevyhovuje žádné z typizovaných hřišť, kontaktujte nás pro individuální nabídku. Dokážeme se přizpůsobit každému požadavku a navrhnout vám hřiště na míru.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku