Dětská hřiště a sportoviště


Dodáváme plně vybavené sportovní plochy a dětská hřiště pro soukromé zahrady i veřejná prostranství. Dokážeme se přizpůsobit náročným podmínkám a vytvořit jakékoliv sportoviště a dětské hřiště na klíč. Jako povrch doporučujeme použít umělý trávník, což umožní využívání plochy i v případě nepříznivého počasí. 

U sportovišť a dětských hřišť, vybavených prvky s výškou pádu vyšší než 1,3 metrů, používáme pod umělý trávník tlumící podložky Shockpad různé tloušťky.

Naše služby a produkty nabízíme na celém území České a Slovenské republiky, a to od návrhu, realizace, až po odbornou údržbu. Máte-li zájem o kalkulaci nebo  o více informací ohledně našeho sortimentu a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. 

 

Fotogalerie realizovaných sportovišť a dětských hřišť

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL 18 m x 36 m, Horní Libchava

Multifunkční hřiště vybudované v obci Horní Libchava v Libereckém kraji. Hřiště je určeno pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. Oplocení je vysoké 5 metrů s mantinelem z vodovzdorné překližky a ochrannou sítí. Jako sportovní povrch byl použit umělý trávník Royal Grass XPlay. Hřiště je osazeno hliníkovým sportovním vybavením.

Dětské a multifunkční hřiště s umělým trávníkem v obci Rebešovice

Kombinované hřiště v obci Rebešovice v Jihomoravském kraji, s umělým trávníkem Royal Grass XPlay. Navrženo pro děti i dospělé. 

Multifunkční hřiště GRASEKO OPTIMAL 18 m x 36 m, Ostrava

Soukromé multifunkční hřiště pro tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. Oplocení je vysoké 5 metrů s mantinelem z vodovzdorné překližky a ochrannou sítí. Jako sportovní povrch byl použit umělý trávník Edel Grass Elite Supersoft. Hřiště je osazeno hliníkovým sportovním vybavením.

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL 10 m x 20 m, Jeseník

Menší multifunkční hřiště u rekreační chaty, s lajnováním a vybavením pro nohejbal a streetball. Jako sportovní povrch byl použit umělý trávník Royal Grass XPLAY. Hřiště je vybaveno výškově nastavitenými volejbalovými sloupky a basketbalovou konstrukcí z hliníku.

Multifunkční hřiště GRASEKO INDIVIDUAL 10 m x 18 m, Těrlicko

Domácí multifunkční hřiště s lajnováním a vybavením pro badminton a streetball. Jako sportovní povrch byl použit umělý trávník Royal Grass XPLAY, v okolí hřiště byl instalován umělý trávník Royal Grass EXCLUSIVE 3.0. Hřiště lze využívat celoročně a díky drenážnímu systému ihned po dešti. Hřiště je vybaveno LED osvětlením, což umožňuje jeho delší využitelnost.

Hřiště s umělým trávníkem v MŠ Srdíčko v Opavě

Místo jednoho nevyužívaného pískoviště jsme v Mateřské škole Srdíčko dětem postavili parádní hřiště s umělým trávníkem. Teď už si nemusí chodit hrát s míčem na ulici. Hřiště jsme stihli dokončit akorát před prvním sněhem, ale jak je vidět, je využitelné i v méně příznivém počasí, kdy se na okolním trávníku už nedá hrát.

Multifunkční hřiště s umělým trávníkem v obci Holčovice

Nově vybudované hřiště pro děti ze základní školy v Holčovicích vzniklo na travnatém prostranství, které se dalo využívat jen v omezeném rozsahu při pěkném počasí. Nyní můžou děti provozovat několik sportů na jednom hřišti i třeba po dešti. Doba realizace 4 týdny.

Domácí multifunkční hřiště s umělým trávníkem v obci Nýdek

Proč nevyužít volný plácek na zahradě k vybudování menšího hřiště pro různé sportovní aktivity? I když se jedná o atypický rozměr, majitelé i s dětmi můžou vytáhnout míč nebo badmintonové rakety a pustit se kdykoliv do toho.

Multifunkční hřiště s umělým trávníkem v Kunčicích pod Ondřejníkem - Penzion Jurášek

Hostům luxusního penzionu Jurášek v Beskydech, ale také ostatním návštěvníkům je nyní k dispozici toto krásné atypické hřiště pro tenis, volejbal a kopanou. Splnili jsme náročné požadavky na design hřiště, které muselo bezvadně zapadnout do okolí a také ladit se samotným penzionem.

Adventure Golf v Horní Bečvě - Relax Hotel Valaška

Na zahradě penzionu Valška v Beskydech jsme do posledního metru využili prostor pro vybudování hřiště s umělým trávníkem pro Adventure golf. Komplexní realizace na klíč včetně stavebních, terénních a sadových úprav.

Zahrada ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p.O.

Fitness park Ostrava - Jih, Workoutové hřiště

Zahrada mateřské školy v přírodním stylu v obci Fryčovice

Revitalizace veřejných prostranství v Českém Těšíně

Zahrada MŠ Ukrajinská,  Ostrava - Poruba


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku