Umělé trávníky Royal Grass

Image

Umělé trávníky Royal Grass jsou tím nejinovativnějším trávníkem, který můžete získat. Umělé travní koberce holandského výrobce Royal Grass mají unikátní patentovaný typ travního vlákna ve tvaru písmene V, stejně, jako je to u přírodního travního stébla. Zároveň je vlákno opatřeno technologií MiNT, což dává trávníku matnou hedvábnou barvu a minimální lesk. 

Nabízíme nejpřirozeněji vypadající umělý trávník, který si můžete koupit. Náš trávník je ekologický, udržitelný a odolný. Naše vysoce kvalitní výrobky mají nadstandartní záruku. Royal Grass vyvinul takové trávníky, že je nebudete moci odlišit od přírodní trávy. Naši autorizovaní prodejci mají odborné znalosti, dovednosti a vášeň, aby dokázali nabídnout a instalovat dokonalý umělý trávník pro vaší zahradu, terasu nebo třeba balkón. Umělý trávník vám ušetří čas, vodu a peníze za další materiály k udržení vaší zahrady. Takže jen relaxujte a užijte si krásnou zelenou zahradu.

Image

Kde všude lze umělý trávník Royal Grass použít?

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass známá. Fantazii se ovšem meze nekladou, z kolekce barevných umělých trávníků je například možné vytvářet design interiérů, firemních prostor nebo výstavních expozic. Různobarevný umělý trávník umožňuje vytvořit kupříkladu skákací panáky, šachovnice nebo jiné vzory na dětská hřiště nebo třeba loga firem a sportovních klubů.

Royal Grass je vysoce přesvědčen o kvalitě svých produktů. Proto nabízíme záruku, která garantuje stálost barvy a a odolnost vůči degradaci  vláken UV zářením.  Na umělé trávníky Royal Grass vám můžeme bez obav poskytnout záruční lhůtu po dobu 11 let!

Royal Grass  je přátelský pro děti i domácí mazlíčky. Tráva je měkká, rychle se vysuší a nezanechává žádné stopy na oblečení nebo blátivé stopy v domě. Není jakýmkoli způsobem škodlivá pro děti ani zvířata, neobsahuje škodlivé toxiny ani těžké kovy.

Pokud potřebujete zahradní trávník, povrch dětského hřiště, terasu, střešní zahradu nebo jakékoliv zelené místo, s umělými trávníky Royal Grass jsou možnosti nekonečné. Kontaktujte nás, pokud potřebujete informace nebo cenovou nabídku pro váš projekt.  Rádi vám zašleme vzorek umělého trávníku značky Royal Grass, abyste mohli porovnat kvalitu tohoto trávníku v porovnání s konkurenčními výrobky.

Hlavní přednosti umělého trávníku Royal Grass

Image

 

 

V- tvar vlákna
Od roku 2005 je značka Royal Grass prvním a jediným výrobcem umělé trávy, která vyrábí "V tvar" vlákna, inspirovaný stébly přírodní trávy.

Technologie MiNT
Nejnovějším vývojem u značky Royal Grass vznikla technologie Micro Nerve Technology (MiNT). Jedná se o integrované žilky v travníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V- vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.


Výhody umělých travních vláken ve tvaru V s technologií MiNT
Páteřní linie vlákna a ideální úhel tvaru V mají za následek, že trávníkové listy zůstanou ve vzpřímené poloze po delší dobu ve srovnání s plochými vlákny z umělé trávy.
Díky technologii Micro Nerve vlákno s integrovanými žilkami výrazně snížilo odraz, což zabraňuje tomu, aby tráva měla nerealistický a plastický vzhled.
Tento vývoj je patentován, takže žádná jiná firma vyrábějící umělé trávníky nemůže nabídnout stejný přirozený vzhled s technologií vláken ve tvaru V a technologií MiNT.

Produkty Royal Grass

Royal Grass SILK 25

Royal Grass Silk 25 je trávník s měkkou a pružnou umělou trávou. Výška vláken je 25 mm. V důsledku toho vypadá čistě a dobře udržovaný. Je jen o něco méně měkký než jeho blízký příbuzný Royal Grass Silk 35, ale je stále nádherné chodit po něm bosou nohou. Výhodou jeho kratší délky je, že vlákna velmi dobře stojí vzpřímeně a trávník tak působí vždy upraveně.

Royal Grass SEDA

Royal Grass Seda je cenově dostupný typ umělého trávníku, který se vyznačuje vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass Seda máte nádherný a plný letní zelený umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Tímto typem trávníku Royal Grass rozšiřuje sortiment cenově dostupného umělého trávníku, aniž by byla dotčena kvalita, pro kterou je značka Royal Grass známá. 

Royal Grass SENSE

Royal Grass Sense představuje krásný a dokonalý produkt a také novou inovaci v oblasti umělé trávy. ReaDY® technologie vláken představuje "realistickou směrovou přízi", díky níž byla vlákna z umělé trávy zpracována inovativním způsobem. Každé vlákno je v jiné pozici a chová se nezávisle na ostatních vláknech, takže trávník vypadá velmi vzdušně a hravě.

Royal Grass SILK 35

Royal Grass Silk 35 je náš bestseller. Tato umělá tráva je neuvěřitelně měkká a vypadá krásně a plně. Je potěšením po ní chodit a dívat se na ni. Tato umělá tráva, která obsahuje také světle hnědá syntetická vlákna, je vhodná pro toho, kdo preferuje luxusní a reprezentativní vzhled trávníku. Letní zelená barva je atraktivní a světle hnědá vláklna dodávají barvě trávníku na přirozenosti. Díky kombinaci čerstvých zelených a olivově zbarvených listů trávy je barva jasná, ale není příliš nápadná.

Royal Grass SATIN

Royal Grass Satin je mimořádně hustý a měkký trávník pro venkovní účely s luxusním a velmi realistickým vzhledem. Úhledně nakloněný a zastřižený trávník je atraktivní, ale někdy není vhodný, například pokud požadujete přírodnější vzhled trávníku. Tento typ umělého trávníku má trošku divočejší vzhled a je vhodný pro lidi, kteří nechtějí, aby jejich tráva byla příliš krátká a uhlazená. Díky jemnosti a pružnosti vlákna, v kombinaci s výškou stébel 45 mm, trávník vypadá ve všech směrech stejně.

Royal Grass DELUXE

Royal Grass Deluxe má výšku 36 mm. Tento vysoký vláknitý koberec vypadá plně a čerstvě pokosený. Opravdový luxus ve vaší zahradě! Tato umělá tráva je tvořena třemi barvami zelené s mechem. Royal Grass Deluxe je dokonale svěže zelený, aniž by vypadal nepřirozeně. To, ve spojení s travními vlákny o výšce 36 mm, činí z Deluxe krásný úhledný svěže zelený trávník. Umělá tráva s hezkou čistou hustotou, odolná a měkká.

Možnosti využití umělých trávníku Royal Grass

Umělý trávník Royal Grass na zahradu jako náhrada za živý trávník

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na terasu, balkón i zelenou střechu

Umělý trávník Royal Grass je přátelský k dětem i domácím mazlíčkům

Umělý trávník Royal Grass pro dětská hřištěImage

Royal Grass® je registrovanou obchodní značkou distribuovanou v České republice společností Graseko s.r.o.


Umělé trávníky Royal Grass nabízíme také velkoobchodně. Jsme výhradní zástupci této značky v České republice. Zaregistrujte si u nás vaši firmu a nakupujte s velkoobchodní slevou 20-40%. Obraťte se na nás se svým projektem a my vám doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku


Text článku, použité fotografie a loga jsou chráněny autorskými právy autora, výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti Graseko s.r.o.