Umělé trávníky Royal Grass

Image

 

Umělé trávníky holandského výrobce Royal Grass se vyznačují vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass získáte nádherný a plný umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Umělé travní koberce Royal Grass mají unikátní patentovaný typ travního vlákna ve tvaru písmene V, stejně jako je to u přírodních travních stébel. Zároveň je vlákno opatřeno technologií MiNT, což dává trávníku matně hedvábnou barvu a minimální lesk. Umělý trávník Royal Grass - to je krásný hustý zelený trávník po celý rok.

Tyto vysoce kvalitní výrobky jsou velmi odolné a všechny mají nadstandartní záruční lhůtu 11 let.  Umělý trávník Royal Grass vám navíc ušetří čas věnovaný kosení a také náklady na vodu, hnojiva, postřiky a další materiály. Takže jen relaxujte a užijte si krásnou zelenou zahradu.

Kde všude lze umělé trávníky Royal Grass použít?

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na zahradu, na terasu a balkón, k bazénu i na dětské hřiště. U těchto instalací oceníte zejména dokonalost napodobení živého trávníku, jakou je značka Royal Grass známá. Fantazii se ovšem meze nekladou, z kolekce barevných umělých trávníků je například možné vytvářet design interiérů, firemních prostor nebo výstavních expozic. Různobarevné umělé trávníky umožňují vytvořit kupříkladu skákací panáky, šachovnice nebo jiné vzory na dětská hřiště nebo třeba loga firem a sportovních klubů.

Royal Grass  je přátelský pro děti i domácí mazlíčky. Tráva je měkká, rychle se vysuší a nezanechává žádné stopy na oblečení nebo blátivé stopy v domě. Není jakýmkoli způsobem škodlivá pro děti ani zvířata, neobsahuje škodlivé toxiny ani těžké kovy.

Hlavní přednosti umělého trávníku Royal Grass

Image

 

V- tvar vlákna
Od roku 2005 je značka Royal Grass prvním a jediným výrobcem, která vyrábí umělé trávníky s  "V" tvarem vlákna, inspirovaným stébly přírodní trávy.

Technologie MiNT
Nejnovějším vývojem u značky Royal Grass vznikla technologie Micro Nerve Technology (MiNT). Jedná se o integrované žilky v travníkových vláknech. Silně redukují lesk a imitují tak spolu s V- vláknem přírodní trávu tak, jak je to jen možné.


Výhody umělých travních vláken ve tvaru V s technologií MiNT
Páteřní linie vlákna a ideální úhel tvaru V mají za následek, že trávníkové listy zůstanou ve vzpřímené poloze po delší dobu ve srovnání s plochými vlákny z umělé trávy.
Díky technologii Micro Nerve má vlákno s integrovanými žilkami výrazně snížený lesk, což zabraňuje tomu, aby měla umělá tráva na světle nebo slunci nerealistický a plastický vzhled. Tento vývoj je patentován, takže žádná jiná firma vyrábějící umělé trávníky nemůže nabídnout stejný přirozený vzhled s technologií vláken ve tvaru V a technologií MiNT.

Kvalita a bezpečnost umělých trávníku Royal Grass

Royal Grass je vysoce přesvědčen o kvalitě svých produktů. Proto nabízíme záruku, která garantuje stálost barvy a a odolnost vůči degradaci  vláken UV zářením.  Na umělé trávníky Royal Grass můžeme bez obav poskytnout záruční lhůtu po dobu 11 let. 

Umělé trávníky Royal Grass splňují nejpřísnější evropské normy a jsou na 100% bezpečné. Umělé rávníky Royal Grass je tedy možné bez zdravotních rizik použít pro dětská hřiště a sportoviště. Všechny výrobky jsou také pravidelně testovány podle normy EN 71-3. Jedná se o evropskou normu, která posuzuje zdravotní nezávadnost hraček určených dětem a je považována za jednu z nejpřísnějších norem v oblasti bezpečnosti.

Produkty Royal Grass

Royal Grass SILK 25

Royal Grass Silk 25 je trávník s měkkou a pružnou umělou trávou. Výška vláken je 25 mm. V důsledku toho vypadá čistě a dobře udržovaný. Je jen o něco méně měkký než jeho blízký příbuzný Royal Grass Silk 35, ale je stále nádherné chodit po něm bosou nohou. Výhodou jeho kratší délky je, že vlákna velmi dobře stojí vzpřímeně a trávník tak působí vždy upraveně.

Royal Grass SEDA

Royal Grass Seda je cenově dostupný typ umělého trávníku, který se vyznačuje vynikající kvalitou a vysokou přirozeností. S Royal Grass Seda máte nádherný a plný letní zelený umělý trávník s velmi přirozeným vzhledem. Tímto typem trávníku Royal Grass rozšiřuje sortiment cenově dostupného umělého trávníku, aniž by byla dotčena kvalita, pro kterou je značka Royal Grass známá. 

Royal Grass SENSE

Royal Grass Sense představuje krásný a dokonalý produkt a také novou inovaci v oblasti umělé trávy. ReaDY® technologie vláken představuje "realistickou směrovou přízi", díky níž byla vlákna z umělé trávy zpracována inovativním způsobem. Každé vlákno je v jiné pozici a chová se nezávisle na ostatních vláknech, takže trávník vypadá velmi vzdušně a hravě.

Royal Grass SILK 35

Royal Grass Silk 35 je náš bestseller. Tato umělá tráva je neuvěřitelně měkká a vypadá krásně a plně. Je potěšením po ní chodit a dívat se na ni. Tato umělá tráva, která obsahuje také světle hnědá syntetická vlákna, je vhodná pro toho, kdo preferuje luxusní a reprezentativní vzhled trávníku. Letní zelená barva je atraktivní a světle hnědá vláklna dodávají barvě trávníku na přirozenosti. Díky kombinaci čerstvých zelených a olivově zbarvených listů trávy je barva jasná, ale není příliš nápadná.

Royal Grass SATIN

Royal Grass Satin je mimořádně hustý a měkký trávník pro venkovní účely s luxusním a velmi realistickým vzhledem. Úhledně nakloněný a zastřižený trávník je atraktivní, ale někdy není vhodný, například pokud požadujete přírodnější vzhled trávníku. Tento typ umělého trávníku má trošku divočejší vzhled a je vhodný pro lidi, kteří nechtějí, aby jejich tráva byla příliš krátká a uhlazená. Díky jemnosti a pružnosti vlákna, v kombinaci s výškou stébel 45 mm, trávník vypadá ve všech směrech stejně.

Royal Grass DELUXE

Royal Grass Deluxe má výšku 36 mm. Tento vysoký vláknitý koberec vypadá plně a čerstvě pokosený. Opravdový luxus ve vaší zahradě! Tato umělá tráva je tvořena třemi barvami zelené s mechem. Royal Grass Deluxe je dokonale svěže zelený, aniž by vypadal nepřirozeně. To ve spojení s travními vlákny o výšce 36 mm, činí z Deluxe krásný úhledný svěže zelený trávník. Umělá tráva s hezkou čistou hustotou, odolná a měkká.

Royal Grass EcoSense

Royal Grass EcoSense je mimořádně hustý a měkký umělý trávník s výškou vlasu 40 mm. Krásný letně zelený trávník se směsí zelených a béžově zbarvených listů trávy s velmi přirozeným vzhledem. Díky délce 40 mm  vypadá tento umělý  trávník luxusně a dobře udržovaný. A co je nejdůležitějš, je neuvěřitelně měkký a pružný pod bosými nohami. Dokonalý umělý trávník pro balkón, terasu nebo zahradu.

Možnosti využití umělých trávníku Royal Grass

Umělý trávník Royal Grass na zahradu jako náhrada za živý trávník

Umělý trávník Royal Grass je vhodný na terasu, balkón i zelenou střechu

Umělý trávník Royal Grass je přátelský k dětem i domácím mazlíčkům

Umělý trávník Royal Grass pro dětská hřiště

Naše realizace

Další realizace zde.


Pokud potřebujete zahradní trávník, povrch dětského hřiště, terasu, střešní zahradu nebo jakékoliv zelené místo, s umělými trávníky Royal Grass jsou možnosti nekonečné. Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme informace nebo cenovou nabídku pro váš projekt. V případě zájmu vám zašleme vzorky umělého trávníku značky Royal Grass, abyste mohli porovnat kvalitu těchto trávníků s konkurenčními výrobky. Navštivte pro inspiraci náš Royal Grass showroom v Ostravě. Umělé trávníky Royal Grass můžete zakoupit také v našem e-shopu.

Image

Royal Grass® je registrovanou obchodní značkou distribuovanou v České republice společností Graseko s.r.o.


Umělé trávníky Royal Grass nabízíme také velkoobchodně. Jsme výhradní zástupci této značky v České republice. Zaregistrujte si u nás vaši firmu a nakupujte s velkoobchodní slevou. Obraťte se na nás se svým projektem a my vám doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci.

Kontaktní formulář pro vaši poptávku


Text článku, použité fotografie a loga jsou chráněny autorskými právy autora, výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti Graseko s.r.o.