Travní koberec - krásný trávník ze dne na den

Přírodní travní koberec se uplatní tam, kde chcete mít rychle a kvalitně zatravněnou plochu. Travní koberec je předem vypěstovaný trávník, který speciální stroj odřízne i s potřebným drnem a svine. Takto srolované pásy se dodávají k zákazníkovi a poté se pokládají na předem upravenou půdu. Narozdíl od vysévaných trávníků, které můžete začít využívat nejdříve po dvou až třech měsících od výsevu, trávníkové koberce lze zatěžovat již po dvou až třech týdnech od položení.

Hotové trávníky v podobě rolovaných travních koberců se pěstují ve specializovaných trávníkových školkách po dobu 10 - 12 měsíců. Jakmile je vypěstovaný trávník dostatečně zakořeněný a kompaktní, slupuje se na pásy o šíři 40 cm a délce 250 cm (1 m2). Travní koberce, které dodáváme jsou vypěstovány v České republice z pečlivě vybraných vysoce kvalitních travních odrůd. Naše reference vás jistě přesvědčí o jejich kvalitě. Domácí produkce rovněž přináší nižší náklady na dopravu k zákazníkovi. 

Naše firma má bohaté zkušenosti s pokládáním předpěstovaných travních koberců. Chcete-li mít i Vy krásný trávník ze dne na den, neváhejte se na nás obrátit. Poskytujeme také poradenské služby nebo odbornou údržbu. Rovněž se již řadu let zabýváme regeneracemi okrasných a sportovních trávníků.
 

Hlavní výhody předpěstovaných travních koberců

  • máte trávník během 24 hodnin

  • schopný zátěže během 2 - 3 týdnů

  • bez plevele, mechu a chorob

  • možnost pokládky od dubna do října

Fotogalerie realizovaných travních koberců

Penzion Jurášek Kunčice pod Ondřejníkem

Soukromá zahrada Ostrava

Soukromá zahrada Palkovice

Soukromá zahrada Baška

A mnoho dalších úspěšných realizací...


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku