Realizace zahradních jezírek

Okrasné zahradní jezírko je moderním trendem ve využití zahrad u rodinných domů a firemních areálů. Vodní hladina okrasného jezírka oživí každou zahradu a nejen to, stane se jeho dominantou. Pobyt u zahradního jezírka má na člověka relaxační a povzbuzující účinky. Zahradní okrasné jezírko je ideální místo pro odpočinek a vypnutí od okolního světa. Jezírko zahradu promění až nečekaně. Jeho hladina zrcadlí okolní krásu, přitahuje pozornost jako magnet. Přináší uklidnění, pohodu a také příjemně zvlhčený vzduch. Jezírko si můžete dovolit i na menší dvorek, i maličké je krásné. Větší zahrada si pak zaslouží velkorysejší vodní oázu s okrasnými rybami, lekníny a jinými kvetoucími vodními rostlinami.

Jezírko je vodní nádrž,  která může být napájena povrchovou, srážkovou, podzemní nebo pitnou vodou. Jezírko má daný poměr regenerační zóny tzv. čisté vodní plochy a mělké vody, která je osázena bahenními, vlhkomilnými a vodními rostlinami jako jsou například orobince, vodní kosatce nebo okrasné trávy. 

Pomůžeme vám s návrhem okrasného jezírka, které bude nejvhodnější pro vaši zahradu. Provádíme realizace na klíč, od 3D návrhu přes výkopové práce až po osázení vodními rostlinami a kameny. V nabídce máme kvalitní filtrační systémy, čerpadla, jezírkové fólie i přípravky pro úpravu vody. Dodáme vám také atraktivní kameny a dřeviny jakékoli velikosti a tvaru.


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku