Realizace víceúčelových hřišť


Dodáváme plně vybavené sportovní plochy a dětská hřiště pro soukromé zahrady i veřejná prostranství. Dokážeme se přizpůsobit náročným podmínkám a vytvořit jakékoliv sportoviště a dětské hřiště na klíč. Kvalitní  sportoviště musí být bezpečné, promyšlené a mít dostatek možností ke sportování nebo zábavě. 

Sportovní povrchy multifunkčních hřišť ze speciálně vyrobeného umělého trávníku vám umožní provozovat několik sportů na jedné ploše. Pokud je hřiště správně vystavěno dle technologického postupu, pak díky svému vysoce kvalitnímu trávníku a výplni funguje podobně jako hřiště s přirozeným travnatým povrchem, tudíž hráčům poskytuje bezpečnou, pohodlnou a odolnou hrací plochu.

Jsme Vám schopni nabídnout kompletní služby od poradenství a počátečních studií, přes projekt až k realizaci, následný servis, revize a údržbu. Na naše výrobky poskytujeme nadstandartní záruční lhůty.

Naše služby a produkty nabízíme na celém území České republiky a to od návrhu, realizace, až po odbornou údržbu. Máte-li zájem o kalkulaci nebo  o více informací ohledně našeho sortimentu a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

 

Fotogalerie realizovaných sportovišť a dětských hřišť

Hřiště s umělým trávníkem v MŠ Srdíčko v Opavě

Místo jednoho nevyužívaného pískoviště jsme v Mateřské škole Srdíčko postavili dětičkám parádní hřiště s umělým trávníkem. Teď už si nemusí chodit hrát s míčem na ulici. Hřiště jsme stihli dokončit akorát před prvním sněhem, ale jak je vidět, je využitelné i v méně příznivém počasí, kdy se na okolním trávníku moc hrát nedá.

Multifunkční hřiště s umělým trávníkem v obci Holčovice

Nově vybudované hřiště pro děti ze základní školy v Holčovicích vzniklo na travnatém prostranství, které se dalo využívat jen v omezeném rozsahu při pěkném počasí. Nyní můžou děti provozovat několik sportů na jednom hřišti i třeba po dešti. Doba realizace 4 týdny.

Domácí multifunkční hřiště s umělým trávníkem v obci Nýdek

Proč nevyužít volný plácek na zahradě k vybudování menšího hřiště pro různé sportovní aktivity? I když se jedná o atypický rozměr, majitelé i s dětmi můžou vytáhnout míč nebo badmintonové rakety a pustit se kdykoliv do toho.

Multifunkční hřiště s umělým trávníkem v Kunčicích pod Ondřejníkem - Penzion Jurášek

Hostům luxusního penzionu Jurášek v Beskydech, ale také ostatním návštěvníkům je nyní k dispozici toto krásné atypické hřiště pro tenis, volejbal a kopanou. Splnili jsme náročné požadavky na design hřiště, které muselo bezvadně zapadnout do okolí a také ladit se samotným penzionem.

Adventure Golf v Horní Bečvě - Relax Hotel Valaška

Na zahradě penzionu Valška v Beskydech jsme do posledního metru využili prostor pro vybudování zakázkového hřiště s umělým trávníkem pro Adventure golf. Komplexní realizace na klíč včetně stavebních, terénních a sadových úprav.

Zahrada ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p.O.

Fitness park Ostrava - Jih, Workoutové hřiště

Zahrada mateřské školy v přírodním stylu v obci Fryčovice

Revitalizace veřejných prostranství v Českém Těšíně

Zahrada MŠ Zahradách, Ostrava - Poruba

Zahrada MŠ Ukrajinská,  Ostrava - Poruba


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku