Dětská hřiště a sportoviště


Dodáváme plně vybavená dětská hřiště a sportovní plochy pro soukromé zahrady i veřejná prostranství. Dokážeme se přizpůsobit náročným podmínkám a vytvořit dětské hřiště nebo jakékoliv sportoviště na klíč. Kvalitní  sportoviště musí být bezpečné, promyšlené a mít dostatek možností ke sportování nebo zábavě. 

Velké oblibě se v poslední době těší fitness a workoutová hřiště. Je to typ sportovní aktivity, která zahrnuje různé cviky na veřejných i soukromých hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících a jiných konstrukcích. Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní váhou, rozvoj síly a vytrvalosti.

Sportovní povrchy multifunkčních hřišť ze speciálně vyrobeného umělého trávníku vám umožní provozovat několik sportů na jedné ploše. Pokud je hřiště správně vystavěno dle technologického postupu, pak díky svému vysoce kvalitnímu trávníku a výplni funguje podobně jako hřiště s přirozeným travnatým povrchem, tudíž hráčům poskytuje bezpečnou, pohodlnou a odolnou hrací plochu.

Jsme Vám schopni nabídnout kompletní služby od poradenství a počátečních studií, přes projekt až k realizaci, následný servis, revize a údržbu. Na naše výrobky poskytujeme nadstandartní záruční lhůty.

Fotogalerie realizovaných sportovišť a dětských hřišť 

Domácí multifunkční hřiště v obci Nýdek

Multifunkční hřiště v Kunčicích pod Ondřejníkem - Penzion Jurášek

Adventure Golf v Horní Bečvě - Relax Hotel Valaška

Zahrada ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p.O.

Fitness park Ostrava - Jih, Workoutové hřiště

Zahrada mateřské školy v přírodním stylu v obci Fryčovice

Revitalizace veřejných prostranství v Českém Těšíně

Zahrada MŠ Zahradách, Ostrava - Poruba

Zahrada MŠ Ukrajinská,  Ostrava - Poruba


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku