Realizace víceúčelových hřišť


Dodáváme plně vybavené sportovní plochy a dětská hřiště pro soukromé zahrady i veřejná prostranství. Dokážeme se přizpůsobit náročným podmínkám a vytvořit jakékoliv sportoviště a dětské hřiště na klíč. Kvalitní  sportoviště musí být bezpečné, promyšlené a mít dostatek možností ke sportování nebo zábavě. 

Sportovní povrchy multifunkčních hřišť ze speciálně vyrobeného umělého trávníku vám umožní provozovat několik sportů na jedné ploše. Pokud je hřiště správně vystavěno dle technologického postupu, pak díky svému vysoce kvalitnímu trávníku a výplni funguje podobně jako hřiště s přirozeným travnatým povrchem, tudíž hráčům poskytuje bezpečnou, pohodlnou a odolnou hrací plochu.

Jsme Vám schopni nabídnout kompletní služby od poradenství a počátečních studií, přes projekt až k realizaci, následný servis, revize a údržbu. Na naše výrobky poskytujeme nadstandartní záruční lhůty.

Naše služby a produkty nabízíme na celém území České republiky a to od návrhu, realizace, až po odbornou údržbu. Máte-li zájem o kalkulaci nebo  o více informací ohledně našeho sortimentu a služeb, obraťte se prosím na nás se svou poptávkou. Rádi vám poskytneme informace, doporučíme nejvhodnější produkt, poradíme s instalací nebo zajistíme odbornou realizaci a údržbu.

Fotogalerie realizovaných sportovišť a dětských hřišť 

Multifunkční hřiště v obci Holčovice

Domácí multifunkční hřiště v obci Nýdek

Multifunkční hřiště v Kunčicích pod Ondřejníkem - Penzion Jurášek

Adventure Golf v Horní Bečvě - Relax Hotel Valaška

Zahrada ZŠ a MŠ Karla Svolinského, Kunčice p.O.

Fitness park Ostrava - Jih, Workoutové hřiště

Zahrada mateřské školy v přírodním stylu v obci Fryčovice

Revitalizace veřejných prostranství v Českém Těšíně

Zahrada MŠ Zahradách, Ostrava - Poruba

Zahrada MŠ Ukrajinská,  Ostrava - Poruba


 

Kontaktní formulář pro vaši poptávku